Питання та відповіді по корпусним меблям компанії "Меблі 24"

Спеціалісти-меблярі компанії "Меблі 24" відповідають на найбільш типові питання, що задаються нашими клієнтами по корпусним меблям нашого виробництва:
 
1. Чи можливі у Ваших кухнях закруглені елементи робочих столів та навісних шаф?
Так, звичайно, можливі.
 
2. Чи легко зачиняються і відчиняються двері Ваших шаф-купе?
Коментують збирачі шаф-купе: Улюблене місце перебування домашніх улюбленців (кішок) наших клієнтів – це шафа-купе. Двері настільки легко відчиняються, що навіть кішка їх може відкрити лапкою.
 
3. Яка відстань між столами та навісними шафами?
Рекомендована відстань 60 см. Якщо плита електро-, можна зменшити цей розмір. Все залежить від коструктивного виконання навісних шаф.
 
4. На якій висоті від робочої поверхні необхідно встановлювати витяжку?
Від газової робочої поверхні – на висоті 75–85 см, від електричної робочої поверхні – на висоті 70–75 см.
 
5. Яка витяжка краща: плоска чи купольна?
Чим потужніша витяжка, тим краще для Вас, Вашої фігури та Вашої кухні. Ну чому для кухні зрозуміло, чи видаляється запах, дим, гар. А чому для постаті? Справа в тому, що організм засвоює «продукти» не лише через стравохід, а й через пори. Більш потужна витяжка забезпечить найбільш повне видалення з простору кухні дрібних зважених частинок, що не дозволить Вам поповніти. Зверніть увагу на шеф-кухарів ресторанів та кафе, вони всі досить повні люди, хоча їдять напрочуд мало, але через брак вентиляції - повніють і повніють. Купальні витяжки зазвичай мають більшу потужність, ніж плоскі. Вибирайте.
При виборі витяжки керуються наступним: 1 дизайн 2 потужність 3 шумність роботи 4 ціна На наш погляд найважливішим є 3 пункт шумність роботи.
 
6. Чи можна замовити кухню за своїм ескізом?
Так, Ви можете замовити кухню за своїм ескізом, обговоривши деталі дизайну з нашим спеціалістом.
 
7. Чим Ваші кухні відрізняються від інших?
Перша відмінність – індивідуальний підхід до кожного клієнта, починаючи з дизайнерів та закінчуючи майстрами. Ми не маємо такого поняття, як склад готової продукції, всі вироби робляться тільки на замовлення для конкретної людини: розміри, колір корпусу меблів, фасаду, декоративних елементів, спеціальні деталі тощо.
 
8. З чого бувають корпуси меблів?
Корпуси меблів виконані з ламінованого ДСП з кольором відповідно до кольору обраного фасаду або за вашим бажанням.
 
9. Який матеріал вважається кращим для кухні?
Це питання, швидше за все, має задаватися клієнту - який матеріал він сам бачить на своїй кухні. Тому що з технічної точки зору будь-який матеріал має свої переваги і недоліки. Головне – якість виробу з обраного Вами матеріалу.
 
10. Як можна оформити витяжку?
Витяжка – це механізм, який можна оформити як завгодно. Найпоширеніший варіант - це "купольні" витяжки із зовнішнім оформленням від фірми-виробника, сучасного дизайну, як правило, із нержавіючої сталі, білі або чорні. Інший варіант, особливо зручний при нестачі місця - витяжка, вбудована в шафу. Тоді над нею залишається трохи місця для поличок.
 
11. Чи робите ви дизайн-проект кухні?
Для замовлення вашої кухні обов'язково робиться проект, відповідно до вашого приміщення та з урахуванням ваших уподобань. Цей проект є кресленнями і перспективними картинками, які за бажанням можуть бути кольоровими. Вперше нам достатньо планів чи обмірів, які ви самі принесете. При подальшій роботі та детальній розробці наш обмірник приїжджає до вас для уточнення всіх розмірів та нюансів.
 
12. Чи можна поєднати в одному проекті кухні дві моделі фасадів?
Так. Більше того, в наших кухонних гарнітурах існує можливість поєднання принципово різних стильових рішень (елементи, різні за матеріалом, кольором, фактурою та формою).
 
13. Скільки коштує доставка та збирання меблів?
Читайте наш розділ "Оплата та доставка".
 
14. Хочемо встановити шафу-купе приблизно 2,5 м завдовжки. Чи можна це зробити за такої умови, що в кімнаті крива підлога?
При нерівному рівні підлоги встановити шафу можна. І тут обов'язково використовуються цокольні планки для вирівнювання підлоги.
 
15. Крім шафи треба ще 2 дверцята на інші шафи в передпокої, чи можливо замовити замірнику, коли він приїде робити замір шафи?
Так, замірник повинен буде подивитися, чи можливо встановити двері в існуючий отвір і якщо проблем з установкою немає, то Ви зможете їх замовити. Для виклику замірника Вам потрібно зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті, або надіслати заявку через формуляр.
 
16. Чи можливо повністю обладнати коридор у квартирі, тобто. не тільки виготовити та встановити шафу-купе, а й передбачити відкриту вішалку, закриті полиці над вхідними дверима, дзеркало з поличками?
Так можливо. Для того, щоб дізнатися вартість та можливість виготовлення окремих деталей Вашого проекту, Вам потрібно надіслати ескіз або зателефонувати. На початок FAQ
 
17. Чи робите ви кутові шафи?
Так, ми виготовляємо кутові шафи.
 
18. Чи правда, що вартість шаф-купе у всіх фірмах практично однакова? Чи можна заощадити при покупці шафи-купе?
Усі серйозні фірми, які виготовляють шафи-купе на замовлення, детально відпрацювали кожну технологічну операцію. При цьому висока конкуренція не дозволяє фірмам мати надприбутки. Можна сказати, що ціна на шафи-купе у таких фірм економічно виправдана і дійсно практично однакова у всіх. Ви, звичайно, можете заощадити, замовивши шафу-купе у фірмі-одноденці. Подібні фірми застосовують дешеву фурнітуру китайського чи турецького виробництва. Але результатом подібної економії ви навряд чи будете задоволені, тому що постраждає якість.
 
19. Що входить у вартість шафи-купе? Як самому розрахувати, скільки коштуватиме вбудована шафа?
Насамперед, на ціну впливають габарити шафи-купе, потім вибирається система дверей-купе, яка може бути як класу люкс, так і економ класу. Впливає на вартість також кількість дверей-купе та матеріал, з якого ці двері виготовлені. Звичайні двері з ДСП будуть, звичайно, дешевшими, ніж двері з дзеркалом або з ротанга. Тип шафи-купе, чи буде вона вбудована, або корпусна, також впливає на ціну готової шафи. А ще у вартість входить внутрішнє наповнення шафи, кількість та величина полиць.
 
20. Що таке корпусна шафа?
Корпусна шафа-купе є окремою шафою, що має власні стіни підлогу і дах. Корпусна шафа-купе має правильну форму, може перевозитися, рухатися, ставитися, де зручно і не вимагає ніякого припасування за місцем.
 
21. Що таке вбудована шафа-купе?
Вбудована шафа-купе використовує стіни приміщення, в яке він вбудовується. Наприклад, у шафі-купе, вбудованої в нішу, може не бути власних стін, даху та підлоги. Внутрішнє наповнення такої шафи кріпитиметься безпосередньо до стін цієї ніші. Вбудована шафа-купе, як правило, вимагає припасування за місцем. Вбудована шафа-купе проектується під певне місце вашої квартири, її неможливо пересунути. Втім, за потреби вбудовану шафу-купе можна переставити або перевезти в інше місце. Але для цього його доведеться розібрати, а на новому місці знову зробити припасування.
 
22. Чи можна у Вас замовити шафу-купе за власним дизайн-проектом?
У нас на фірмі працюють кваліфіковані замірники та менеджери-консультанти, які дадуть відповідь на ваші запитання, а також допоможуть спроектувати шафу-купе за Вашим бажанням. Якщо Вам цього буде недостатньо, так само у нас є послуга дизайнера, який виїжджає до Вас додому та допоможе Вам вибрати конфігурацію, колір згідно з Вашим інтер'єром. Більш детальну інформацію Вам розкажуть по телефону або безпосередньо в салоні.
 
23. Як ми можемо замовити шафу-купе? Чи потрібно для цього приїжджати до офісу? Чи є обов'язковою стовідсоткова передоплата?
Для того, щоб замовити у нас шафу-купе, необхідно просто викликати нашого фахівця для складання дизайн-проекту та кошторису витрат. Виїзд нашого спеціаліста у межах м.Київ коштує 100 гривень.
У момент укладання договору вноситься 70% передоплата, остаточна оплата провадиться при доставці.
 
24. Чи безпечні для здоров'я матеріали, з яких виготовлені ваші меблі?
Всі меблі виготовляються з високоякісних, екологічно чистих та безпечних у використанні матеріалів.
 
25. Чи можна замовити шафу-купе або вбиральню за будь-яким розміром?
Так. Ми працюємо індивідуально з кожним проектом. У нас немає стандартних шаф-купе чи гардеробних кімнат. Кожен проект ексклюзивний і в ньому враховано побажання лише певного замовника.
 
26. Термін виконання замовлення?
З моменту укладання договору вироби виготовляються у строк до 20 робочих днів.
 
27. Ми хотіли б замовити шафу-купе в дитячу кімнату та додатково стіл та відкриті стелажі для книг, підручників тощо. Чи можете ви виконати таке замовлення?
Наша компанія спеціалізується на виготовленні шаф-купе, а також будь-яких корпусних меблів за індивідуальними проектами. Додаткові елементи (столи, тумбочки, стелажі і т.д.) можуть бути виготовлені з одного кольору ЛДСП, що допоможе оформити Ваш інтер'єр в одному стилі.
 
28. Чи робите ви вбудовані шафи-купе та які для цього потрібні обов'язкові умови?
Звісно, робимо. Для цього ремонт у приміщенні має бути закінчений.
 
29. Чи б'ються дзеркала?
Звичайно, маючи під рукою дуже важкий інструмент і маючи велике бажання, можна спробувати. Але навіть якщо вам це вдасться, спеціальна захисна плівка на склі не дозволить йому розлетітися на шматки і травмувати вас.
 
30. Чи може дизайнер-замірник дати консультацію щодо вибору кольору, конструкції, матеріалів?
До вас виїжджає досвідчений спеціаліст, який має зразки матеріалів, фотографії-зразки меблів. Виходячи з ваших побажань, він складе ескіз-проект меблів, знайшовши найвиграшніше рішення.